Tábor

Vyvrcholením celoročních aktivit je tradiční letní tábor. Dva týdny plné her, dobrodružství a odpočinku pro děti školou povinné nejen z řad oddílových členů.

S kapacitou 40 dětí je tábor spíše rodinného typu, kde se můžeme dětem individuálně věnovat. Samozřejmostí je kvalifikovaný personál včetně zdravotního dozoru a prvotřídní kuchyně.

POZOR, POZOR - Přihlášky 2017

Tábor v letošním roce bude. Vzhledem k pracovnímu vytížení máme malé zpoždění s přípravou přihlášek, a proto přihlašování zatím není možné. Systém bychom měli zprovoznit o víkendu 4. - 5. března 2017. Pošleme vám informaci mailem, abysle se mohli začít přihlašovat.

Změny v roce 2017

Vzhledem k velkému zájmu o náš tábor je možné, že někoho rozesmutníme, ale takový je život - nemohou být všichni prezidentem :-). Takže co je nového v roce 2017:

  • bereme děti pouze do 15 let
  • s největší pravděpodobností nebudeme mít místo pro "nové duše" - ale nikdy neříkejme nikdy. Do 30.3.2017 je otevřeno pouze pro zvané, po 30.3.2017 otevíráme dveře všem, a to až do vyčerpání kapacity
  • čeká nás malá obměna vedoucích - ale o své známé nepřijdete, většina se jich přijede podívat alespoň na návštěvu

Změny v roce 2016

V roce 2016 nás čekají poměrně zásadní změny:

  • nebudeme organizovat "táborovou přípavku" pro děti předškolního věku
  • přihlašování na tábor bude řešeno elektronicky, papírové přihlášku rušíme (bez papírů se však bohužel stejně neobejdeme, pokusíme se je ale redukovat)